Ritchey 2ForFree játék - jelentés

Pár hete meghirdettünk egy akciót, amely arról szólt, hogy a regisztrálók között kisorsolunk 20 pár Ritchey Intuition Pro gumiköpenyt a Crosskovácsi maratonon. Az akció a  „Ritchey 2forFree” kampány keretein belül zajlott, amelyet a Ritchey a világ több országában is megrendezett., amelynek feltétele az volt, hogy ott helyben, a verseny előtt fel is kell tenni a bringára, és azzal kell végigtekerni a távot. Az akció sikerrel zárult, sok volt az érdeklődő, bár a verseny nagyon rossz időben, hatalmas sárban zajlott, miden kisorsolt résztvevő átvehette nyereményét.

Két résztvevő megírta nekünk tapasztalatát az új gumiköpennyel, és megengedték levelük közzétételét:

Gelle László:

"Köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam az újra tervezett Ritchey Z max gumikat. Jómagam már 2001-óta használom a korábbi verziót igen nagy megelégedettséggel, igaz csak száraz  körülmények között. A vasárnapi versenyen az eddigi legjobb Crosskovácsi helyezésemet ( rövidtáv ffi felnőtt 8.hely) értem el vele, pedig igencsak sáros volt a pálya jelentős része.
Néhány gondolat az új gumikról:

• Gördülési ellenállása nagyon kicsi, legalábbis aszfalton én ezt tapasztaltam
  • Fékezhetőség, oldaltartás, irányíthatóság a régihez képest sokkal jobb, mivel a felső kapaszkodó bütykök kicsit a gumi külső pereme felé kerültek, és új középső futó felüetet kapott
  • Még a vesenyen tapasztalt igencsak ragadós sárban is jól teljesített a gumi, bár szerintem  eredetileg ezt nem sár guminak szánta a gyártó, minden esetre, ha 1-től 5-ig kellene értékelnem az adott körülmények között, én 3-as adnék arra ahogyan sárban teljesít ( a régi Z max elégtelen)
Összefoglalva, jó kis gumit sikerült kitalálnia Tom bácsinak, ami a legtöbb pályán(aszfalt, murva, erdei út, stb) jól teljesít majd.
Hát ennyi lett volna, azt gondoltam, hogy a felajánlott köpenyekért cserébe ezt a rövid kis értékelést azért érdemes megtennem.

Attila:

Köszönöm a lehetőséget, éltem is vele. A versenyen a 60km-re voltam benevezve, de csak a 29km-t tudtam teljesíteni, mert azok között a körülmények között ennyire voltam képes. A gumi szenzációsan vizsgázott, a köpenyeken nem múlt a dolog.
Köszönöm még egyszer!
Üdv, Attila

Ezek a vélemények azért is fontosak nekünk, mert nem kértük a nyerteseket erre, és feltételül sem szabtuk. Örülünk, hogy örömet szerezhettünk nekik, és újabb jó helyezéseket kívánunk a következő versenyeket.